Sayfa yükleniyor, lütfen bekleyiniz...

Hayat Devam Sigortası Tehlikeli Hastalıklar

Hayat Devam Sigortası Tehlikeli Hastalıklar

31 Mart'a kadar özel hastanelerde geçerli Mamografi veya Meme USG Hediye!

Hayata Devam Sigortası Hangi Durumlar İçin Geçerli?

 

Tehlikeli Durumlar

 

 • Böbrek yetmezliği
 • Organ Nakli (Kalp, Karaciğer, Akciğer, Pankreas)
 • Körlük
 • Yanık (3. Derece)
 • İşitme Kaybı
 • Kalp Kapakçığı Ameliyatı
 • Aort Ameliyatı
 • Uzuv Kaybı

 

 

Tehlikeli Hastalıklar

 

 

 • Kanser
 • Kalp Krizi
 • MS (Multiple Sklerosis)
 • Parkinson
 • Alzheimer 

 

Ücretsiz Hizmet ve Avantajlar

 

Tedavi Destek Paketi

Sigortalıya "Hayata Devam Sigortası" kapsamında yer alan tehlikeli hastalıklardan kanser tanısı konulması durumunda anlaşmalı kurumlarda geçerli hizmet kapsamında;yılda bir kez ücretsiz öğretim üyesi doktor muayenesi, PET- CT çekimi, bilgisayarlı tomografi, MR işlemleri uygulanacaktır.

 

Ek olarak kemoterapi ve radyoterapi uygulama seansları da ücretsiz olarak karşılanacaktır (İlaç, malzeme vb. giderler hariç).

 

Ayrıca kemoterapi tedavisinde destek amaçlı, ilacın ilgili kuruma ulaştırılması hizmeti de verilmektedir. İlgili tedavi hizmetleri tehlikeli hastalık tazminat başvurusu itibarıyla 1 yıl süre için geçerlidir.

 

Bu hizmetlerden yararlanmak ve anlaşmalı kuruluşlar hakkında bilgi almak için 444 27 27 Aksigorta Hizmet Merkezi’nin aranması ve randevu oluşturulması gerekmektedir.

 

Ücretsiz Check up

Kapsam:

 

Doktor Değerlendirme (Sonuç)

Akciğer Grafisi Tek Yönlü

EKG

Tam kan Sayımı (18 Parametre)

Tam İdrar Testi

Sedimantasyon

Açlık Kan Şekeri

Total Kolesterol 

*

Hizmetten faydalanabilmek için poliçenin düzenlendiği tarihten itibaren 90 gün bekleme süresi bulunmaktadır.

Ücretsiz Transfer Hizmetleri

Poliçe teminat kapsamı içerisindeki hastalıkların tedavi sürecinde sigortalıya aşağıdaki belirtilen durumlarda ulaşım kolaylığı sağlanır.

 

İstanbul ve İzmir’de ikamet eden Sigortalıların Sigortalı ikamet adresi ile ilgili sağlık kuruluşu arasındaki “transfer hizmetleri”.

İstanbul ve İzmir dışında ikamet eden Sigortalıların İstanbul ve İzmir’e gelmeleri durumunda; havaalanı ile İstanbul ve İzmir’de ikamet edeceği adres ile ilgili sağlık kuruluşu arasındaki “transfer hizmetleri”.

Bu hizmet ambulans gerektiren acil durumları içermez, sigortalıya sadece ulaşım kolaylığı sağlar.

 

Kişiye Özel Sağlık Danışmanlığı

 

 

Sigortalıların poliçe teminat kapsamı içerisindeki tehlikeli hastalık veya durumlara ait tedavi süreçlerinde tüm Türkiye’de geçerli “pratisyen hekim danışmanlığı hizmeti” ni kapsar. Sigortalı ile tedavi sürecinde telefon ile ulaşabileceği hekimin iletişim bilgileri paylaşılır. Sigortalı hekim ile direkt görüşme sağlar.

 

Avantajlı Diş Sağlığı Paketi

Yılda 1 defa olmak üzere tercih ettiğin anlaşmalı klinik ve hekimde; diş hekimi muayenesi, alt-üst çene diş taşı temizliği ve tek diş röntgen filmi işlemleri ücretsiz. Üstelik Türk Diş Hekimleri Birliği fiyat tarifesi ile uygun fiyatlara ağız ve diş sağlığı imkânı da bu pakette.

 

Online Doktor, Diyetisyen ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Sigorta süresi boyunca ücretsiz olarak 14 farklı branşta doktor ile görüşmeli sağlık danışmanlığı hizmeti sunulmaktadır. Diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetlerinin biri veya her ikisinden toplamda altı defa, diğer branşlarda ise sınırsız olacak şekilde görüşme hakkı vardır. Bu hizmetten yararlanmak için web sitemizden veya 444 27 27 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşarak, görüşmek istediğiniz uzman doktor ile randevu oluşturabilir, sonrasında dilediğiniz yerden canlı bağlantı ile online görüşme yapabilirsiniz. Hemen randevu almak için tıkla. 

 

Çocuk Hastalıkları

Kadın Hast. Ve Doğum

Beyin Cerrahisi

Göz Hastalıkları

Kulak Burun Boğaz

Genel Cerrahi

Ortopedi

Dermatoloji

İç Hastalıkları

Aile Hekimi

Acil Tıp

Yoğun Bakım (Anestezi)

Psikolog

Diyetisyen